Paskelbtas Krepšinis

Reguliarųjį sezoną pabaigė ketvirtojoje vietoje

Pirmadienis, 25 March 2024 12:04 Parašė

Jau šią savaitę 2023-2024 metų Regionų krepšinio lygoje („Nostra-RKL“) baigsis reguliarusis sezonas abejuose regionuose. B diviziono A grupėje rungtyniauja Jonavos sporto centro komanda (treneris Edvinas Zinys), kuri praėjusią savaitę sužaidė dvi paskutiniąsias reguliaraus sezono rungtynes.

Iš pradžių jonaviečiai rungtyniavo Marijampolėje su Sporto centro ekipa. Pirmojo kėlinio viduryje aikštės šeimininkai dar pirmavo 15:10, bet tada Nojus Pankratjevas, Šarūnas Dambrauskas sužaidė rezultatyviai ir laimėję atkarpą 10:0, jau patys ėmė dominuoti aikštelėje. Kaip parodė vėlesni įvykiai, Jonavos krepšininkai ėmė tolto nuo varžovų.

Antrojo kėlinio pabaigoje situacija aikštelėje buvo tokia, kad jonaviečiai visiškai perėmė iniciatyvą ir ėmė triuškinti šeimininkus (50:30).

Iki pat rungtynių pabaigos Jonavos krepšininkai rungtyniavo užtikrintai, o Vincas Daškevičius tolimu metimu pelnė šimtąjį komandos tašką. Jonaviečiai šventė pergalę rezultatu 106:71 (29:18, 27:21, 28:21, 22:11).

Jonavos ekipos gretose N. Pankratjevas pelnė 23, Š. Dambrauskas – 16, Aroldas Bičiužas ir Lukas Piliponis – po 14, V. Daškevičius – 10 taškų.

Paskutinės rungtynės Vilniuje su VKM-NAPC komanda jau nieko nelėmė turnyrinėje lentelėje. E. Zinio auklėtiniai po trijų kėlinių dar pirmavo, bet aikštelės šeimininkai ketvirtajame kėlinyje persvėrė rezultatą (71:72) ir išlaikė persvarą iki mačo pabaigos. Sporto centro komanda patyrė nesėkmę rezultatu 78:82 (23:23, 22:22, 19:16, 14:21).

Šiame susitikime L. Piliponis pelnė 20, Š. Dambrauskas – 16 taškų.

Kiti A grupės rezultatai: VKM-NAPC – Marijampolės SC 102:66, „Trakai-Magnus“ – Utenos „Juventus-Užpaliai“ 89:86, „Druskininkai“ – KK „Trakai“ 97:85, Kaišiadorių „Savingė“ – „Druskininkai“ 108:100, Anykščių KKSC-„Elmis“ – „Birštonas-Milasta“ 67:86, Molėtų „Ežerūnas“ – „Alytus-SRC“ 99:77.

Po šių susitikimų grupėje pirmauja „Birštonas-Milasta“ (23 pergalės ir 1 pralaimėjimas), „Juventus-Užpaliai“ (21 perg. ir 3 pral.), „Trakai-Magnus“ (18 perg. ir 5 pral.), Jonavos SC (16 perg. ir 8 pral.), Anykščių KKSC-„Elmis“ (14 perg. ir 9 pral.)...

Jau dabar aišku, kad A grupėje ketvirtąją vietą užėmusi Jonavos SC komanda atkrintamąsias pradės su B grupėje penktojoje  pozicijoje buvusia Šiaulių KA „Saulė-ŠSG“ ekipa. Pirmosios rungtynės vyks kovo 26 d., antradienį, nuo 19.30 val. Jonavos sporto centro salėje. Atsakomosios rungtynės vyks balandžio 2 d., antradienį, Šiaulių sporto gimnazijos salėje (19.15 val.).